„Kvantinė genetika“: DNR perdavimas EM bangomis
Aš užsiimu biolaukų valdymo problemomis jau 40 metų – teigė mažai vakaruose žinomas, deramai neįvertintas ir stiprokai nuo represijų nukentėjęs kinų mokslininkas Cjan Kiandžen.
Bet koks gyvas organizmas spinduliuoja elektromagnetines bangas, kurios neša biologinę ir genetinę informaciją. Šią informaciją galima perduoti kitam organizmui ir tokiu būdu jį keisti ar įtakoti. Tai gamtos dėsnis – jis teigė. Mano įrenginys „Biotronas” leidžia praktikoje pritaikyti šį dėsnį, sustiprinant biolauko poveikį šimtą ar net daugiau kartų.
Eksperimentai
Vienas pirmųjų mokslininko eksperimentų buvo jo tėvo atjauninimas.
Eksperimento metu, į priėmimo kamerą jis patalpino jaunus kviečių daigus, kurie aktyviai spinduliavo biologinę informaciją labai aukšto dažnio elektromagnetinėmis bangomis. Į šių bangų priėmimo kamerą jis patalpino savo tėvą. Po kelių tokios terapijos seansų pas garbaus amžiaus vyriškį padidėjo gyvybingumas, ataugo galvos plaukai ir net išdygo keletas naujų dantų.
Eksperimento tikslas buvo perduoti genetinę informaciją labai aukšto dažnio elektromagnetinėmis bangomis – nuo donoro gavėjui. Viena kamera veikė kaip šių bangų priėmėjas, o kita buvo optimaliai adaptuota jų atkūrimui.
Tokiu būdu, mokslininkui pavyko perduoti genetinę DNR informaciją paprasčiausių elektromagnetinių bangų pagalba.
Veikiant kukurūzų sėklas naujai išdygusių kviečių biolauku, aš gavau augalus, kurie turėjo ir kviečių, ir kukurūzų genetinių požymių. Iš vienos tokiu būdu paveiktos kukurūzų sėklos išaugo daug kotų, kaip ir pas kviečius, o jų varpos buvo panašios į kukurūzų varpas. Naujosios rūšies derlingumas viršijo kontrolinę grupę 30%, padidėjo baltymų kiekis. Cjan teigimu, tokiu būdu išvestos naujos rūšies savybės išliko visą jų stebėjimo laikotarpį, kuris tesėsi 10 metų.
Praktikoje pritaikant „Biotroną“ aš atlikau daugiau kaip 500 žmonių gydymą Chabarovsko mieste. Sprendžiant pagal fiziologinius pokyčius, gydymo rezultate buvo pasiektas pacientų atjaunėjimas 5-10 metų. Taip pat, kai kurie pacientai pagijo nuo chroniškų ligų.
Mokslininkas teigė – eksperimentų dėka aš taip pat įrodžiau, kad gyvos žąsies biolauku veikiant neišsiritusį vištos kiaušinį, galima gauti viščiukus su stipriai pakitusiais fiziologiniais požymiais, pvz. odos plėvelė tarp jų kojų pirštų.
Triušiukai, kurie buvo paveikti ožkos biolauku, atvėrė akis tik gimę, kai paprastai jie jas atveria tik už savaitės po gimimo. Praėjus trims mėnesiams ant jų viršutinio žandikaulio pradėjo formuotis dariniai, kurie priminė ragus.
Nevertėtų pamiršti, kad biologinės ar genetinės informacijos perdavimas per atstumą, nėra mano atradimas – teigė mokslininkas. Šis gamtos dėsnis ir jo pritaikymas yra žmonėms žinomas nuo žilos senovės. „Biotrono“ konstrukcijoje buvo panaudotos senovinės kinų medicinos žinios. Aš tik sugebėjau šias žinias pritaikyti, siekdamas išspręsti sau iškeltą mokslinį uždavinį.
Konvencinė genetika
Į šio mokslininko atradimus neatsižvelgia visuotinai dominuojančios mokslinės stovyklos, bet šiuo metu žmonija investuoja milžiniškas lėšas į genetinius tyrimus bei inžineriją, kuria mokslinius modelius ir labai brangią įrangą, kad koreguoti DNR. Tačiau vis nauji laimėjimai genetikos srityje visas šias mūsų pastangas paverčia bergždžiomis.
Po kiekvieno didesnio atradimo genetikoje, tenka į ją pažvelgti vis nauju žvilgsniu, įvertinti dar dar daugiau atrastų kintamųjų, kurie iki šiol nebuvo mums žinomi.
Naujų atradimų pasekoje, tenka atlikti vis naujus tyrimus, kurti vis naujus mokslinius modelius, kas reikalauja daug lėšų ir laiko, po ko pagal juos yra kuriama nauja technika, darbui su DNR ir t.t…
Tokiu būdu švaistosi labai daug resursų ir laiko, kai šiam kinų mokslininkui pažvelgus į genetiką per senovinės kinų medicinos prizmę, pavyko atrasti daug paprastesnį būdą, kaip galima keisti DNR.
Galbūt genetikos mokslui būtent to ir trūksta, kad šioje mokslo srityje įvyktų proveržis ir ji pagaliau žengtų į fizikos bei kvantinės mechanikos teritorijas.
Cjan Kiandžen biografija
- Gimė 1933 m. vasario 5 d. Kinijoje, Hanių tautybės šeimoje;
- Baigė mokyklą geriausiais iš visų pažymiais. Už tai gavo teisę rinktis profesiją;
- Baigė Kinų medicinos universitetą, kur buvo ir fiziologijos katedros asistentu;
- Būdamas ketvirtame universiteto kurse, parašė savo pirmąjį mokslinį darbą apie biolaukų valdymą ir jį nusiuntė Kinijos komunistų partijai. Už tai gavo laboratoriją;
- 1963 m. pirmą kartą išreiškė savo idėjas apie žmogaus gyvenimo prailginimą iki 150 ir daugiau metų – už ką buvo palaikytas idealistu, apkaltintas, areštuotas ir pasmerktas pažeminimams bei smurtui. Nubaustas priverstinų darbų: ganė kiaules ir plovė tualetus;
- 1966 m. rugsėjį – pirmasis nesėkmingas Cjan mėginimas pabėgti iš Kinijos į Sovietų Sąjungą. Buvo sugautas, apkaltintas tėvynės išdavyste, perėjimu į priešo pusę ir įrašytas į įskaitą.
- 1971 m. – sėkmingai pabėgo į Sovietų Sąjungą, tačiau su savimi neturėjo asmens dokumentų ir dėl to iš jo buvo atimtas diplomas. Dirbo sargu, vėliau laborantu.
- 1975 m. – nežiūrint į tai, kad tuo metu jis neturėjo diplomo, pradėjo gydyti žmones. Buvo tris kartus už tai persekiotas;
- 1979 m. – oficialiai reabilituotas Kinijoje;
- 1989 m. – gavo sovietų pasą;
- Vėliau atidarė savas laboratorijas Kinijoje ir Rusijoje. Ne kartą buvo kviestas dirbti į užsienį.
Smegenų šturmas
Tik pamanykite, ką tai reiškia, DNR informacijos gavimas ar siuntimas paprasčiausiomis elektromagnetinėmis (EM) bangomis!
Juk šių bangų aplink mus yra apstu, nuo įvairiausios technikos, pvz. radijo ryšys, bluetooth, mobilieji telefonai ar net beveik kiekvienuose namuose esanti WiFi stotelė. Kaip tai atsiliepia mūsų organizmui, jeigu tokiu būdu galima įtakoti biolauką ar keisti DNR?
Kosmose taip pat yra daugybė EM spinduliuotės šaltinių, tame tarpe žvaigždės, įvairūs pulsarai ar kvazarai. Ar šie dalykai mus įtakoja, iki šiol niekas neištyrė. Tačiau remiantis šio mokslininko atradimais, galima daryti prielaidas, kad tai turėtų mus stipriai įtakoti.
Kokias galimybes tai atveria kitų planetų kolonizavimo perspektyvoje? Juk galbūt tokiu atveju pakanka į kitas planetas siųsti radijo bangas, kad jose su laiku atsirastų reikalingos atmosferos sukūrimui gyvybės formos, pvz. bakterijos, samanos, dumbliai, augalai, vabzdžiai, medžiai, įvairūs gyviai ir t.t…
Informacijos paieškos gairės ir mokslininko vardas įvairiomis kalbomis
Pirmą kartą apie šį mokslininką išgirdau iš rusiškų šaltinių, kur jis buvo vadinamas kaip Цзян Каньчжен. Jeigu internete paieškoti šiuo vardu informacijos, galima rasti nemažai rusiškų šaltinių.
Atrasti jo anglišką vardą buvo daug sunkiau. Skirtingi šaltiniai jį vertė skirtingai (pvz. Tszyan Kanczhen, Jiang Kanzheng), galbūt dėl keleto kinų kalbos dialektų. Po ilgų paieškų, adekvačiausias iš angliškai išverstų jo vardų pasirodė esąs Jiang Kan Zheng. Šiuo vardu galima net rasti jo knygų (pvz. Amazon). Tačiau, panašu, kad pačios įdomiausios iš jų yra parašytos kinų kalba.
Ieškant google informacijos apie jį, rekomenduočiau taip pat naudoti sekančius raktažodžius: DNA, scientist, electromagnetic ar EM, fields ir t.t…
2019 m. redakcija. Autorius: Arvydas G..
Šaltiniai ir susijusi informacija
- [Youtube] Биотрон доктора Цзяна (rusų k.).
- Сенсационные открытия доктора Цзян Каньчжена.
- Омоложение Организма Генетическое
- China’s about to rewrite human DNA using a revolutionary tool for the first time
- Microwave transfer of biological information
- Aspects of wave transmission of genes
- Observation on Biological Effect of Bioelectromagnetic (BEM) Field
- Mokslininko knygos – Amazon.com (atkreipkite dėmesį į kalbą, kuria parašyta jus dominanti knyga)