Arijų žinios – Žmogaus vystymasis
Žiloje, istorinių liudijimų nepamenančioje senovėje, kada Europoje dar neegzistavo valstybių, kiek aš tikikiu, žmonės migravo iš Hiperborėjos į Skandinaviją, o po to ir į likusias, labiau pietines teritorijas, kaip Lietuva ir kitos dabartinės šalys… Tuo metu, visi šie žmonės buvo viena tauta, kurią dėl to aš vadinu „didžiąja tauta“. Ši tauta su savimi atsinešė daug žinių, kurios kartu su čia atvykusiais žmonėmis pasklido po visą mūsų kontinentą.
Kaip manoma, tai buvo žinios apie sveikatą, teisingą žmogaus dvasinį ir jo kūno bei sąmonės puoselėjimą nuo mažens, iki garbaus amžiaus. Kaip vystyti magiškus sugebėjimus, pojūčius ar kitus dalykus. Kai kurie mano, kad tai apėmė ir „technomagiškas” žinias, kuriomis greičiausiai buvo turtingas prieštvaninis pasaulis.
Sakralinė geometrija
Šios sistemos pagrindas yra sakralinė geometrija, aukso pjūvis ar dieviškoji proporcija, kuri dar yra vadinama Fi ar ją atradusio Leonardo Fibonačio vardu. Manoma, kad pagal šią geometriją ar vibraciją yra sukurta visata, įskaitant žmones, augalus, gyvūnus ir visus kitus natūralius gamtai ar visatai dalykus. Kai kurie teigia, kad ir Egipto piramidės buvo pastatytos naudojant šiuos sakralinės geometrijos principus.
Pati Fi skaičiuojama labai paprastai – du paskutiniai sekos skaitmenys yra sudedami, kad gauti sekantį sekos skaičių, pvz.:
- 0+1 = 1;
- 1+1 = 2;
- 1+2 = 3;
- 2+3 =5;
- 3+5 = 8;
- 5+8 = 13;
- 8+13 = 21 ir t.t…
Žmogaus amžiaus etapai
Pagal šią sistemą, žmogaus amžius skirstosi į skirtingus periodus, pagal Fi ar dieviškosios proporcijos skaičių diapazonus, pvz. 0-1, 1-1, 1-2, 2-3, 3-5, 5-8 ir t.t…
Taip pat, įsivaizduokime kryžių, kuris suskaido apskritimą į keturias dalis ar ketvirčius. Kiekviena iš šių dalių atstovauja savo gamtos stichiją ar elementą. Tuo tarpu, žmogaus gyvenimo periodai eilės tvarka sukasi aplink šio apskritimo ašį ir tokiu būdu kiekvienas iš jų atitinka konkretaus ketvirčio stichiją. Tai vadinama „kryžiaus principu”.
Kiekviena iš šių stichijų turi po keletą reikšmių, kas liečia skirtingus dalykus, pvz. žemė, tuo pačiu reiškia ir erdvę bei fizinį pasaulį, kaip ir religijos kontekste atstovauja „sūnų“.
Sfera | Elementas | Funkcija | Religija |
---|---|---|---|
Erdvė | Žemė | Fizinis pasaulis | Sūnus |
Laikas | Vanduo | Meilė ir socialinės sąveikos | Šventoji Marija, Kristaus motina |
Energija | Ugnis | Žinios, mąstymas ir mentaliniai dalykai (logika – kairysis smegenų pusrutulis) | Šventoji dvasia |
Informacija | Oras | Vaizdiniai, dvasiniai ir sąmonės dalykai (vaizdinis mąstymas – dešinysis smegenų pusrutulis) | Dievas tėvas |
Konkrečiame periode, jo elemento ar sferos aspektai yra pirminiai ir patys svarbiausi. Vystymasis būtent šiose sferose bus pats efektyviausias. Bandant tuo metu vystyti kitas sferas, kurios nedominuoja ar net yra priešingos einamojo gyvenimo periodo sferai, galima net pakenkti vaiko ar žmogaus vystymuisi.
Žmogaus vystymosi etapai pagal amžių
Žemiau pateikti skaičiai reiškia žmogaus amžiaus periodą pagal metus (nuo – iki), kokie yra konkretaus periodo akcentai.
0-1 Vaizdiniai ir dvasia
Dvasiniai dalykai, dievo atvaizdas
1-1 Protinis vystymasis
Vaikas bando pažinti pasaulį ir šventąją dvasią
1-2 Socialinis vystymasis
Vaikas pradeda reaguoti į žmonės, šypsotis, kalbėti ir t.t…
2-3 Fizinis vystymasis
Kūno masės augimas, vaikas pradeda bėgioti, vystosi fiziškai ir t.t…
3-5 Vaizdiniai ir dvasia
Svarbu, kad šiame etape vaikas vystytų vaizdinį mąstymą. Bandymai tokiu metu vystyti loginį mastymą, tik sutrikdys jo vystymąsi. Viena maišys kitam. Jam pasakojamos prieš miegą pasakos ir pas jį vystosi vaizdinis mąstymas. Jis įsimena paveiksliukus ir raides, bet kaip paveiksliukus, radžių atvaizdus, o ne kaip raides.
5-8 Loginis mastymas
Šiame etape svarbu vystyti logiką ir analitinį mąstymą. Vaikas turi pradėti skaityti logiškai, suvokiant ne vien raidžių vaizdinius, bet ir ką kiekviena raidė reiškia. Tuo metu jis pradeda ir skaičiuoti, mokytis daugybos lentelę ir t.t…
8-13 Meilė ir socialinis vystymasis
Pirma meilė žmoguje gimsta būtent šiame periode. Ji po to žmogų maitins iki sekančiojo meilės periodo, kuris ateis tik sulaukus 55 metų. Labai svarbu, kad šiame etape vaikas gautų būtent meilius santykius, kad su juo visi elgtųsi su meile. Jeigu jam nuėjus į mokyklą jis yra mušamas ar skriaudžiamas, pas jį sutriks šis vystymasis. Kas liečia sportą, šiame etape koviniai sportai netinka, pvz. treniruotis kovos menus. Daug geriau tinka, pvz. šokiai ir panašios disciplinos.
13-21 Fizinis vystymasis
Vystosi žmogaus kūnas, fizika, judesiai ir kt.
21-34 Vaizdiniai ir dvasia
Mokomasi dirbti su pasąmone. Pasąmonė tai dešinysis smegenų pusrutulis, kuriame yra viskas – pati dieviškoji programa. Ją įjungus, jums daugiau niekas negrės.
Kovos menų kontekste, šiame etape vystosi vaizdinis mąstymas, pvz. taip vadinamų „vaizdinių minčių“ siuntimas oponentui, kurių pagalba galima numušti jo pasąmonės programą ir orientavimąsi erdvėje. Pvz. priešininkas mums užsimoja smogti ir pradeda smūgį, o tuo metu mes jam pasiunčiame „vaizdinę mintį“, kad mes pasitraukėme į šoną, nuo ko nusimuša jo pasąmonės programa ir jo smūgis nepaliesdamas jūsų nukrypsta į tenai, kur „vaizdinės minties“ pagalba mes jam pranešėme, kad pasitraukėme.
Tokiu būdu, pasąmonė apeidama oponento sąmonę, pagal mūsų pasiųstą „vaizdinę mintį“, pati pakoregavo smūgio trajektoriją, jam net nieko apie tai sąmoningai nesuvokus. Ši labai galinga kovos menų kontekste „vaizdinė dalis“ vystosi būtent šiame etape.
34-55 Logika ir sąmoningumas
Vėl vystoma kairioji smegenų dalis ir taip pat vystomas subtilaus pasaulio suvokimas, žinios ir energija.
Žmogui sulaukus 55 metų, jis jau turi valdyti dvasią, orą ir energiją. Tada jis jau gali net ir per atstumą energetiškai veikti aplinką, žmones ir kt. Energetiškai sąveikauti su ugnimi, įeiti su ja į sąveiką, medituoti su ugnimi ir t.t… Šio gyvenimo etapo metu medituojant atsiveria labai galingi energijos srautai.
Kovos menų kontekste, šiame etape jau galima apsieiti be „vaizdinių minčių“ ir tiesiogiai dirbti su energijos nukreipimais kitur. Šio etapo metu išmokstama sąveikauti su priešininko energija, ją nukreipti tenai, kur jums reikia.
Pvz. priešininkas jus puola, o jūs jo visą atakos energiją nukreipiate kur nors į dangų ar į šoną ir jis, stengdamasis pasiekti šią vietą, tiesiog grius ant žemės…
Ši praktika labai efektyviai veikia realioje kovinėje situacijoje. Nes tada veikia labai stiprūs energetiniai laukai ir labai stiprios energijos. Po galingos priešininko atakos atrėmimo, pvz. kada jis ant jūsų rimtai įtūžęs, jūsų priešininkas net gali žūti… Subtiliuose lygmenyse jo nematerialūs kūnai tada gaus milžinišką žalą. Kuo stipriau jis jus puls, tuo galingesnės energijos jam darys žalą. Tuo ši metodika bus efektyvesnė.
55-89 Meilė ir socialinis vystymasis
Šiame etape ir vėl įsijungia vandens stichija, meilė ir socialinės sąveikos. Jeigu žmogus teisingai vystėsi, šiame etape jis jau gali valdyti visas stichijas, orą, ugnį ir vandenį. Tada jis pavyzdžiui gali valdyti debesis, juos išvaikyti ar kaip tik surinkti į krūvą, sukelti lietų ar griaustinį.
Kadangi žmogus yra sudarytas 75% iš vandens, o šio etapo metu žmogus jau valdo ir vandenį, jis gali „uždėti”, bet kokią informaciją ant vandens, pvz. negatyvią – žmogui bus blogai, pozityvią – žmogus pasveiks. Taip veikė įvairių žiniuonių, išminčių ir raganių gydymo metodikos. Jie rašydavo vandens paviršiuje – kitaip tariant, informaciją uždėdavo ant vandens. Įtariama, kad nuo čia ir kilo gyvojo ir mirusiojo vandens sąvokos.
89-144 Fizinis vystymasis
Šiame etape mūsų protėviai transformuodavo savo fizinį kūną.
Kuo senesnis, tuo galingesnis
Ši vystymosi sistema gali paaiškinti ir kai kuriuos kitus dalykus. Pavyzdžiui, kodėl nuo žilos senovės buvo labai gerbiami vyresniojo amžiaus žmonės, ir kuo vyresni tuo labiau? Nes teisingai vystantis, kuo žmogus yra senesnis, tuo didesnius sugebėjimus ir galias jis turi. Tam tikrų dalykų vystymasis ar priėjimas prie jų, pas žmogų atsiveria tik nuo tam tikro amžiaus. Dėl to, pvz. jaunesnis magas valdys mažiau stichijų, bet jeigu jis teisingai vystysis, jam su laiku jų atsivers vis daugiau. Tas pats ir kas liečia karį. Teisingai vystantis, jis su amžiumi į savo arsenalą įtrauks vis daugiau sugebėjimų. Tokiu atveju, fizinis kūnas ar jo tvirtumas, jam taps toli gražu ne pirminiu faktoriumi, kaip tai supranta šiuolaikinė visuomenė.
2023 m. redakcija.
Šaltiniai
Šiuo metu, šaltiniai, kuriais buvo remtasi rašant šį straipsnį, jau neegzistuoja internete.
Autorius: Arvydas G.